Zaměření produktů

DETOXIKACE

Detoxikaci, chápejme spíše jako pročištění těla, uvádíme jako první, neboť s těmito produkty bychom též měli začínat z důvodu následného vyššího účinku dalších užívaných produktů z naší řady.

Naše tělo se vlivem znečištěného životního prostředí, škodlivých konzervačních látek a chemikálií používaných při výrobě a zpracování potravin podobá léta opuštěnému a zanedbanému domu, který je třeba důkladně vyčistit. Proto je detoxikace prvním krokem. Detox těla je nejdůležitější částí, jak se zbavit hned několika problémů najednou.

IMUNITA

Pokud člověk není dostatečně silný a vyzbrojený k boji s nepříznivým okolním světem, pak by jen těžko odolával nemocem a oslabujícím vlivům, které často vedou i k psychickým komplikacím a ty zase k přejídání a nadváze. Proto druhým a velmi důležitým výrobkem je celkově posílit imunitní systém.

HUBNUTÍ

V našem těle je potřeba nastolit řád a harmonii a zabezpečit kvalitní přísun vitamínů a minerálů. A to vše v kombinaci s redukcí tělesné hmotnosti velmi šetrným a pozvolným způsobem.

ZDRAVÍ

„Jste to, co jíte.“ Asi jsme to již slyšeli mnohokrát, a přece dnes lidé tak málo přemýšlejí o tom, jak je jejich zdraví přímo závislé na jejich počínání. Zdraví je dar, o který je nutno pečovat. Výsledkem komplexní péče o vaše tělo bude jeho dobrá fyzická kondice a zdraví, které vám umožní bez zábran se věnovat věcem, které máte rádi.

KRÁSA

Pokud člověk pečuje o své tělo, pak se to musí projevit na jeho dobré psychické pohodě a kráse. Naše vnitřní harmonie se tak pozitivně odrazí i na tom, jak vypadáme, a přispěje k našemu mladistvému a svěžímu vzhledu. Skutečná krása není to, co je jen na povrchu (make–up), ale vychází zevnitř.

KVALITNÍ ŽIVOT

"Co člověk rozsévá, to sklízí". Jinými slovy, pokud jste ochotni starat se o své tělo, vždy se vám to vrátí. Díky sadě produktů Queen Euniké se vaše tělo vyčistí, posilní se imunitní systém a tím, že si upravíte svou hmotnost výrazně snížíte riziko infarktu, mozkové příhody a jiných civilizačních chorob. Též se budete cítit zdravější a vitálnější. Dobré zdraví a psychická rovnováha jsou tím nejlepším základem pro to, aby si člověk mohl v životě plnit svoje sny a žít kvalitním způsobem života.